Bezpłatne warsztaty rolkarskie na PGE Arenie

03.07.2015
Już w najbliższą sobotę na terenie PGE Areny odbędą się – pierwsze w tym sezonie – bezpłatne warsztaty rolkarskie.

Już w najbliższą sobotę, 4 lipca, na terenie wokół PGE ARENY odbędą się – pierwsze w tym sezonie – bezpłatne warsztaty rolkarskie. Na wydarzenie, organizowane przez SKF Twister Trójmiasto i PGE ARENA Gdańsk, zapraszamy wrotkarzy i rolkarzy w każdym wieku i każdym stopniu zaawansowania.

Jazda na rolkach to jeden z najpopularniejszych sportów miejskich, a tereny wokół PGE Areny są idealnym miejscem do uprawiania tego typu aktywności. Pierwsze spotkanie będzie doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności i  zmierzenia się na trasie z innymi fanami aktywnego spędzania weekendów w mieście. Zajęcia będą prowadzone przez członków Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto, zrzeszającego osoby aktywnie uprawiające sporty wrotkarskie i hokej i zapoczątkują sezonowy cykl warsztatów.

logo 3 Miasto na rolkach

Kolejne zajęcia będą się odbywały w każdą sobotę, aż do 31 października, w godzinach 11-12. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a punkt zbiórki znajduje się przy wejściu do Fun Areny. Wszystkim uczestnikom zalecamy jazdę w  kaskach i ochraniaczach.

VI MARATON ROLKOWY im.LECHA WAESY 16.08.2014 PHOTO GRZEGORZ PACHLA 258