PGE ARENA pomaga dzieciom

22.08.2013
PGE ARENA pomaga dzieciom

Dziś, o godz. 17:00 przy al. Grunwaldzkiej 5, na terenie Gdańskiego Domu Organizacji Pozarządowych, rozpocznie się festyn charytatywny „Zeszyt dla ucznia”. To ósma już edycja tego festynu i czwarta, w którym udział bierze PGE ARENA.

Wzorem lat ubiegłych przekazaliśmy na licytację stadionowe gadżety, te popularne i te ekskluzywne, o limitowanym nakładzie. W tym roku będzie można wylicytować m.in. bogato ilustrowane albumy pokazujące budowę stadionu od samego początku, tj. od likwidacji ogródków działkowych na Letnicy, po pierwszy mecz otwarcia, czyli spotkanie Lechii-Gdańsk z Cracovią 14.08.2011r. Dodatkowo pod młotek pójdą bursztynowe spinki z PGE ARENY, kształtem nawiązujące do naszego wyglądu i wykonane w srebrze, a także film składający się z tematycznych  spotów kręconych w czasie dwuletniej budowy, każdy z innym tematem przewodnim, głównym narratorem – Krzysztofem Skibą , i ważnymi „aktorami”, żeby wymienić kilku: Iwoną Guzowską, Darkiem Tiger Michalczewskim, szermierkami z Sylwią Gruchałą na czele, Bałtyckim Teatrem Tańca Izadory Weiss, czy z rugbistami Lechii Gdańsk. Hitem licytacji powinna być jednak koszulka z podpisami piłkarzy FC Barcelony, którą Operator stadionu otrzymał po wyjątkowym meczu Lechia Gdańsk – FC Barcelona.

Zachęcamy wszystkich serdecznie do udziału w festynie, bo jego cel jest szczytny. Co roku z zebranych pieniędzy kupowane są wyprawki szkolne dla dzieci. Na licytacji w tym roku pojawić się ma również m.in. biżuteria artystyczna z bursztynem; grafiki i obrazy; vouchery na ekskluzywne zabiegi kosmetyczne i inne ciekawe przedmioty, konkretnie jakie śledzić można na stronie festynu na Facebook’u:  https://www.facebook.com/ZeszytDlaUcznia

Wstęp na festyn jest za wykupieniem cegiełki w kwocie 30 zł od osoby dorosłej, bilety wstępu są jednocześnie kuponami konkursowymi. Organizatorzy zapewniają oprócz licytacji dobrą zabawę dla najmłodszych z animatorami, atrakcyjne nagrody do wygrania w konkursach oraz pyszne przekąski, ciasta i napoje przyrządzone przez najlepszych trójmiejskich restauratorów. Atrakcją wieczoru będzie koncert muzyczny.

AW