BALTIC GAMES 2020 przy Stadionie Energa Gdańsk

BALTIC GAMES to wyjątkowy festiwal, który już od 13 lat w niesamowity sposób łączy sporty ekstremalne i muzykę. Tegoroczna edycja, tak samo jak ubiegła, odbędzie się przy Stadionie Energa Gdańsk. Na największe w Polsce święto sportów akcji zapraszamy w weekend 17-19 lipca 2020 roku.

BALTIC GAMES to aż trzy dni pełne wrażeń, muzyki, akcji i świetnej zabawy. Główną atrakcją i motywem przewodnim wydarzenia są zawody na rowerach BMX, MTB i deskorolkach. Na festiwalu występują zawodnicy z całego świata na różnym poziomie zaawansowania, których doświadczenie i umiejętności zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Całość dopełnia muzyka grana na żywo przez znanych i lubianych artystów - na ubiegłorocznej edycji wydarzenia koncert dali m.in. Małpa, O.S.T.R oraz Sarius.

Festiwal cieszy się dużym powodzeniem w szczególności wśród młodych ludzi, którzy sami nierzadko próbują swoich sił w jeździe ekstremalnej na deskorolce lub rowerze. W 2019 roku po raz pierwszy odbył się w nowej lokalizacji – przy Stadionie Energa Gdańsk.

Szczegóły: TUTAJ

baltic