Ferie rolkowe w Skate Arenie

Szukasz pomysłu na aktywne ferie zimowe? Zapraszamy do Skate Areny! Do wyboru turnusy przeznaczone dla różnych grup wiekowych, o dwóch poziomach trudności. #MocWrażeń gwarantowana!

Skate Arena zaprasza dzieci i młodzież na ferie zimowe 2020! Pierwszy turnus będzie dedykowany uczestnikom w wieku 6 – 12 lat o poziomie początkującym oraz średnio-zaawansowanym. Obejmie naukę i doskonalenie jazdy na rolkach, w tym m.in. skręcania i hamowania różnymi metodami, podstawowe skoki oraz slalom. Udział mogą wziąć wszyscy – bez znaczenia, czy i jakie mają doświadczenie w jeździe na rolkach.

Drugi turnus będzie przeznaczony dla uczestników w wieku 8 – 16 lat o poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym - freestyle slalom i skatepark. Minimalne wymagania, żeby móc wziąć udział to: rolki bez hamulca, umiejętność jazdy przodem i tyłem, przekładanka przodem i tyłem, znajomość skoków na 30cm, prawidłowe hamowanie i jazda na jednej nodze.

Dostępna będzie również grupa doskonalenia jazdy, do której wymóg stanowi jedynie prawidłowa jazda do przodu oraz podstawowe umiejętności hamowania.

Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu. Uczestnicy, którzy nie posiadają własnego wyposażenia, będą mieli je zapewnione na czas ferii bez żadnych dodatkowych kosztów.


Program ferii rolkowych obejmuje:
- codzienną opiekę 7:30-17:00
- treningi jazdy na rolkach

- atrakcję dnia (codziennie inną)
- ciepły posiłek, podwieczorek i wodę bez ograniczeń
- ubezpieczenie NNW
- zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską

 

Ilość miejsc jest ograniczona!
Cena: 589zł
Więcej informacji:  506 241 771
Zapisy TUTAJ