Hevelka - Festiwal Piw Rzemieślniczych

Ponad 200 rodzajów piwa z dwudziestu browarów, degustacje złotego napoju, tajniki jego warzenia, dania z restauracji na kółkach, niespodzianki… To wszystko (i wiele więcej!) czekać będzie na gości Hevelki - Festiwalu Piw Rzemieślniczych, który odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk w weekend 18-19 października.

Festiwal Piw Rzemieślniczych Hevelka to jedna z największych imprez browarniczych w północnej Polsce oraz prawdziwy wachlarz piwnych smaków - do wyboru uczestników będzie czekać 200 piw, które będą oferowane na stanowiskach 20 browarów rzemieślniczych.

Na gości będzie czekać w sumie aż dwudziestu wystawców, oferujących próbki degustacyjne o pojemności 0,1 litra. Co więcej, poza kosztowaniem złotego napoju w różnych odsłonach, będzie można poznać także tajniki jego warzenia. Natomiast o podniebienia głodnych uczestników zadbają restauracje na kółkach. Na miejscu będzie do nabycia szkło festiwalowe, koszulki, ręczniki z mikrofibry, plecaki i mnóstwo innych niepowtarzalnych gadżetów z logo Hevelki i browarów biorących udział w festiwalu!

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w jednym z najpiękniejszych miejsc na Stadionie Energa Gdańsk - Energa Clubie z widokiem na murawę. Co więcej, po raz pierwszy rolę festiwalowej waluty będą pełnić żetony, możliwe do zakupienia w specjalnie przygotowanych punktach sprzedaży przed wejściem.

 

Dla uczestników festiwalu zaplanowano dodatkową komunikację miejską w piątek i sobotę:

  • Tramwaje do Centrum o godz. 23:00, 23:30, 0:10, 0:30.
  • Autobusy linii 148 spod Amber Expo do Żabianki SKM przez Przymorze o godz. 23:30, 0:10, 0:30
  • Autobusy linii 158 spod Amber Expo do Wrzeszcza PKP przez Zaspę o godz. 23:30, 0:10, 0:30

 

Hevelka2019wydarzenieBB