Pan Trener rozbawi do łez na Stadionie Energa Gdańsk

Wojtek Tremiszewski – trójmiejski aktor, autor i improwizator, znany m.in. z Kabaretu Limo i serialu „Spadkobiercy” oraz Stadion Energa Gdańsk zapraszają na wyjątkowy monodram teatralny „Pan Trener - komedia piłkarska".

Reżyserem monodramu jest Jakub Ehrlich, a autorem tekstu Szymon Jachimek. Wspólnie z Wojtkiem Tremiszewskim stworzyli komediową postać Rafała Wąsika, trenera V-ligowej drużyny Ajax Mściszewice.

- Nic to, że za swoją pracę pobiera honorarium w postaci świeżych jajek i wiader z tynkiem, nic wreszcie to, że żona ma dosyć jego jednoosobowych narad taktycznych w garażu – on kocha, po prostu kocha piłkę nożną, a każdy mecz jest dla niego ważniejszy niż narodziny własnego dziecka. I choćby cały świat i tabela ligowa mówiły mu, że ta miłość do futbolu jest nieodwzajemniona, on nie jest w stanie jej porzucić. Może to toksyczny związek i pewny przepis na zmarnowanie sobie życia. A może Wąsik ma więcej rozumu, niż ktokolwiek w gminie przypuszcza, bo wytrwale ściga swe wielkie marzenie. – mówi Wojtek Tremiszewski.

Spektakl odbędzie się 1 marca na Stadionie Energa Gdańsk i potrwa 60 minut. Wcześniej, na fanów komedii i piłki nożnej czeka specjalne zwiedzanie Stadionu, które rozpocznie się o godzinie 18:00 w Sekretariacie Głównym Stadionu i zakończy się występem Tremiszewskiego w Sali Pucharowej.

Bilety są dostępne TUTAJ

plakat net