Sportowy Festyn Dzielnicowy przy PGE ARENA

Finał tegorocznej edycji Sportowych Festynów Dzielnicowych. Po czterech gdańskich dzielnicach, przychodzi kolej na podsumowanie - etap „stadionowy”.

Przed Nami finał tegorocznej edycji Sportowych Festynów Dzielnicowych. Po czterech gdańskich dzielnicach, przychodzi kolej na etap „stadionowy”, przy okazji meczu Lechii Gdańsk z Cracovią. 

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”, projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk wspólnie z Urzędem Miasta Gdańska, klubem Lechia Gdańsk i PGE ARENA Gdańsk zapraszają wszystkie dzieci i rodziców do udziału w naszym festynie. Będzie to wstęp do głównego wydarzenia, którym będzie kolejny pojedynek ligowy Biało-Zielonych, miejmy nadzieję, że tym razem zwycięski.

Już tradycyjnie na najmłodszych czekały będą darmowe atrakcje dmuchane, eurobungee, a także gry i zabawy z animatorami z Loopy's World, Biało-Zielone upominki i warsztaty Freestyle Footballu, które poprowadzi znany z poprzedniego festynu – Dawid Zborała.

Nie zabraknie oczywiście piłkarzy, którzy tego dnia nie będą mogli wystąpić w Ekstraklasowym pojedynku, a wesprze ich Lew maskotka.

Wszystko to będzie jedynie rozgrzewką przed meczem. Tuż przed godziną 18:00 wszyscy przeniesiemy się na trybuny m.in. na sektor rodzinny, gdzie w trakcie meczu członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk wspólnie z Wami zaprezentują sektorówkę, która tworzona była przez dzieci w trakcie poprzednich festynów.

Przygotowaliśmy również coś dla starszych kibiców. Tuż po meczu, około godziny 20:30, w stadionowym Pubie T29 odbędzie się koncert grupy „Gdańskie Lwy”. Chłopaki zagrają dobrze znane wszystkim kawałki, co po wygranym meczu powinno tym bardziej poprawić kibicowskie humory i urozmaicić sobotni wieczór.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Startujemy o godzinie 13:00 przed stadionem PGE Arena przy bramie wejściowej od ulicy Żaglowej.

Plakat wydarzenia.