Targi Gra i Zabawa

Zapraszamy na ósmą odsłonę Targów Gra i Zabawa! Czekać na Was będą m.in. kreatywne warsztaty, pasjonujące eksperymenty naukowe, turnieje i konkursy. Ofertę zaprezentują najważniejsi polscy producenci i dystrybutorzy gier oraz zabawek. Oczywiście nie zabraknie także stoiska FUN ARENY - największego parku rozrywki na Pomorzu. Widzimy się na AmberEXPO już w sobotę, 24 listopada!

Targi Gra i Zabawa są skierowane zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Wydarzenie ma bogaty program o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, w skład którego wchodzą m.in. warsztaty komiksowe, turnieje gier planszowych, konkurs COSPLAY oraz wypożyczalnia gier planszowych z ponad dwoma tysiącami tytułów.

Stadion Energa Gdańsk zaprasza na stoisko FUN ARENY - parku rozrywki stworzonego na przestrzeni ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych. W bogatej ofercie atrakcji znajdują się m.in. gokarty elektryczne i spalinowe, jedyny w Trójmieście kryty skate park, painball elektroniczny oraz pokoje zagadek. Na najmłodszych uczestników wydarzenia będą czekać również znane i lubiane dmuchańce.

Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Gdańskie. Imprezie towarzyszy 19. edycja Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY.

Szczegóły: TUTAJ

Targi Gra i Zabawa