Targi Motoryzacyjne 3TM

Zapraszamy na największą imprezę motoryzacyjną w północnej Polsce! Już 12 października na pobliskim Amber EXPO odbędą się Targi Motoryzacyjne 3TM.

Targi Motoryzacyjne 3TM to wydarzenie z tradycją, które odbywa się w Gdańsku regularnie od ponad dziesięciu lat. To prawdziwa gratka dla amatorów motoryzacji - impreza co roku cieszy się zainteresowaniem tysięcy gości z całego świata.

Na tegoroczną edycję wydarzenia zapraszamy do Amber EXPO już 12 i 13 października. Na gości będzie czekać aż kilkadziesiąt wystawców na ponad 12 000 m2 powierzchni. To wyjątkowa szansa by zobaczyć na własne oczy premiery i prezentacje samochodowe w wyjątkowej oprawie, wymienić poglądy i doświadczenia z innymi pasjonatami motoryzacji oraz osobiście poznać ważne osobistości z tej branży. Na gości będą czekać także niespodzianki i atrakcje, takie jak m.in. strefa wirtualnej rzeczywistości oraz konkursy z nagrodami. Imprezę poprowadzą: dziennikarka motoryzacyjna Ola Kutz oraz właściciel kanału Miłośnicy Czterech Kółek oraz M4K Garage, Michał Jesionowski.

Po raz pierwszy w historii Wydarzenia odbędzie się 3TM Race czyli wyścig samochodowy na małym odcinku. Dopingować uczestników będzie można z przygotowanych na terenie Stadionu Energa Gdańsk stref kibica.

bilboard_504x235cm