Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda

W weekend 12-13 października zapraszamy na Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda! Energa Club na bursztynowej arenie po raz trzeci przemieni się w wyjątkowe miejsce pełne produktów tworzonych z pasją i troską o środowisko. Na gości będą czekać także dodatkowe atrakcje, w tym dedykowane urodzie warsztaty oraz wykłady.

Zapraszamy na czwartą edycję największych targów kosmetyków naturalnych w Polsce! Ekologiczne produkty tworzone dzięki inspiracjom czerpanym z natury zaprezentuje ponad kilkadziesiąt wystawców i producentów z całego kraju. Dostępne będą również zagraniczne marki oraz kosmetyki wegańskie i organicznie. Co więcej, dla uczestników targów przewidziano dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Będą to między innymi warsztaty makijażu wykonanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi, a także wykłady poświęcone urodzie oraz pielęgnacji.

Wczesna jesień to najlepsza pora, żeby zadbać o kondycję skóry i ciała po upalnych wakacjach oraz przygotować je na zimę. Udział w Targach to wymarzona okazja, żeby ułożyć plan pielęgnacji na nadchodzące mroźne miesiące.

Wstęp jest bezpłatny.

Ekocuda vol 4