Ruszają treningi biegowe i rolkarskie przy Stadionie Energa Gdańsk!

15.03.2017
Kolejna edycja aktywnych weekendów

To nie Prima Aprillis! 1 kwietnia rozpoczynamy czwartą edycję bezpłatnych treningów Biegam Bo Lubię oraz trzecią edycję warsztatów rolkarskich prowadzonych przez Roll4All. Zapraszamy wszystkich miłośników sportowej aktywności na rozpoczęcie sezonu!

Aktywne soboty zaczynamy tradycyjnie o 9.30 treningiem biegowym Biegam Bo Lubię. Zapewniamy opiekę profesjonalnego trenera, który zadba o prawidłową rozgrzewkę i doradzi jak efektywnie trenować. Poprawa kondycji i samopoczucia gwarantowana! 

O 11.00. zapraszamy na warsztaty rolkarskie pod czujnym okiem Roll4All. Na zajęciach będziemy pracować nad techniką jazdy, szkolić swoje umiejętności i uczyć się nowych tricków. Stopień zaawansowania ćwiczeń dopasowany zostanie do umiejętności grupy.

Warsztaty z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Zapraszamy całe rodziny, wszystkich, którzy biegają, chcą się nauczyć biegać i miło rozpocząć weekend w fajnym towarzystwiezachęca Jakub Popławski, trener BBL. Liczymy na to, że kolejna edycja zgromadzi jeszcze więcej miłośników biegania i jazdy na rolkach.

Do zobaczenia w kwietniu!